Notariusz w Krakowie

ul. Urzędnicza 47/7
30-048 Kraków

Kancelaria Notarialna znajduje się w centrum Krakowa, przy skrzyżowaniu ulicy Królewskiej oraz Urzędniczej 47, na pierwszym piętrze kamienicy (nad kawiarnią Fidrygałki).

Kancelaria usytuowana jest w odległości kilkudziesięciu metrów od przystanku Urzędnicza, nadto w jej bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe oraz stojaki na rowery.

Zależy nam, aby akty notarialne były sporządzane w sposób zrozumiały i przejrzysty, a ich zawartość nie budziła żadnych wątpliwości stron. W tym celu treść odczytywanego aktu notarialnego jest jednocześnie widoczna na ekranie, co pozwala Klientom na bieżąco śledzić tekst oraz wprowadzane zmiany.

W trosce o komfort Klientów biuro posiada nadto udogodnienia takie, jak wyposażenie lokalu w klimatyzację oraz bezpłatny dostęp do sieci bezprzewodowej (Wi-Fi).

Kancelaria notarialna czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.30 do 16.30, a także po wcześniejszym uzgodnieniu z notariuszem w innych dogodnych dla Klientów terminie, w tym również w dni wolne od pracy. Czynności notarialne są dokonywane w lokalu Kancelarii Notarialnej, przy czym czynność notarialna może być dokonana także poza jej siedzibą, jeżeli przemawia za tym charakter czynności lub szczególne okoliczności.